ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne
ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne

W związku z ogromnie ograniczoną obecnie ilością miejsc parkingowych w Szczyrku, już dziś wiemy, że wszystkie Wasze samochody na pewno się nie zmieszczą.
Tych, którzy przyjeżdżają z daleka i mają już noclegi prosimy o parkowanie w miejscu zakwaterowania. Jeśli możecie jedźcie jednym samochodem w kilka osób. Zawsze to raźniej i taniej :)

Tym, którzy jadą z Katowic/Tychów/Bielska proponujemy skorzystać z bardzo atrakcyjej oferty ZebraBus.pl​ Przygotowali dla Was ZAMIECIOBUSA, który dowiezie Was do nas i po zawodach odwiezie z powrotem zarówno w Sobotę rano jak i w Niedzielę.Poniżej możecie się zapoznać z rozkładem i cennikiem oraz dokonać bezpośredniej rezerwacji . Minimalna ilość osób na sobotę to 30, a na niedzielę 15. Śpieszcie się - do środy musi się zebrac minimalna ilość osób, żeby kurs mógł się odbyć.

Plik do pobrania: 

OFERTA ZebraBus.pl – Przewóz osób

 

Oferta ZAMIEĆ, Szczyrk 26-27.01.2019

Rezerwacji można dokonywać za pomocą stronyhttps://booking.zebrabus.pl/ 
Tam wybieramy datę, połączenie z danej miejscowości, zatwierdzamy wybór i od razu można dokonać płatności. Bilet można również zakupić w kasie na dworcu PKS przy ulicy Piotra Skargi w Katowicach lub w Biurze Podróży Ewa-Tour przy ulicy Wyszyńskiego 27 w Tychach.
 
Jeśli do Środy 23.01.2019 do godziny 20:00 nie będzie wymaganej ilości osób - 30 w przypadku soboty i autobusu i/lub 15os. w przypadku niedzielnego busa - kursy zostaną odwołane i będzie możliwość całkowitego zwrotu pieniędzy lub przebookowania biletu na nasz kurs regularny. 
W przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzedażą biletu proszę o kontakt z infolinią (+48) 532 784 111 w godz 7.00-18.00. Zapraszamy! 

 

Przystanki, które będziemy dla Państwa obsługiwać:

1. Katowice, Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi - STANOWISKO 7

2. Przystanek - Tychy, Wyszyńskiego, kierunek Szczyrk: przystanek dla komunikacji MZK obok Szkoły Podst.nr 19 - po prawej stronie jadąc w kierunku Lodowiska

3. Przystanek: Bielsko-Biała, Ul. Warszawska (przystanek MZK), naprzeciwko stacji BP, kierunek Szczyrk

4. Przystanek Szczyrk, Skocznia – obok Amfiteatru, ul. Beskidzka 104

 

NEWSLETTER

Jeśli chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami na temat naszych imprez, treningów, biegowych nowości i promocji - Zapisz się do Newslettera!

 

SPONSORZY:

            

 

 

 

          

   

 

 

 

  

  

  

 

 

 

PARTNER TECHNICZNY:

  

 

    

 

 

 

MEDIA:

 

 

 


  

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB