ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne
ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne

sekcja FAQ - tutaj nasze odpowiedzi na Wasze najczęściej zadawane pytania (uzupełnione w kolejności pojawiających się w ostatnim czasie):

20. Każdy Zawodnik sam odpowiada za to czy jego numer zostanie spisany na szczycie Skrzycznego. Brak odczytanego numeru oznacza nie zaliczoną pętlę. Obowiązkiem Zawodnika jest upewnić się, że jego numer startowy został zapisany przez obsługę pomiaru czasu.

19. Mam kontuzję czy bedzie możliwe przepisanie pakietu na innego Zawodnika? Tak, przepiszemy pakiet na miejscu w bazie. 'Nowy' Zawodnik musi mieć pisemne oświadczenie o zamianie. Pobiera pakiet i zgłasza zmianę w punkcie INFO. Jeśli w pakiecie była koszulka otrzyma rozmiar który był zamowiany. Reszta świadczeń bez zmian.

18. Ile kosztuje pakiet startowy w dniu zawodów ?- proszę zapoznać się z Regulaminem. Zapisujac się poświadczacie jego znajomość.

17.Czy mój pakiet może odebrac osoba trzecia ? Tak, na podstawie prostego oświadczenia.

Upoważniam Pana Kowalskiego do odebrania mojego pakietu startowego. Podpisać czytelnie imię i Nazwisko, i podać datę swojego urodzenia.

16. W jakich godzinach bedzie otwarte biuro? https://zamiec.pl/program-zawodow

15. Czy można jeszcze zmienić dystans? Tak ale już tylko na miejscu w Szczyrku w biurze zawodów.

14. Czy można się jeszcze zapisać ... na Zadyme, Zawieruchę, Zamieć?? Tak, można ale już tylko w Bazie przed zawodami. Należy mieć świadomość, że pakiet będzie niekompletny mimo wyższej ceny.

Niekompletny pakiet oznacza na pewno brak koszulki i być może brak gadżetu. Gwarantujemy medal oraz wszystkie pozostałe świadczenia.

13. Opłacona Koszulka w Pakiecie Startowym jest tylko dla Zawodników, którzy zgodnie z Regulaminem, wnieśli wpisowe do 31.12.2018

12. PAKIET STARTOWY wydajemy po okazaniu dokumentu tożsamości. Wyposażenie obowiązkowe sprawdzamy przed startem, po odprawie - na płycie Amfiteatru.
11. DEPOZYT będzie - ale pamiętajcie, że nie odpowiadamy za to co tam włożycie.

10. PARKING - Dużo śniegu + dużo Zawodników (samochodów) = duży problem

Przy Amfiteatrze obok Schroniska Hondrasik, dostępny jest bezpłatny parking ale pomieści max 80 samochodów. Niestety na płycie Amfiteatru w tym roku nie będzie można już zaparkować. Bardzo Wam odradzamy przyjazd własnymi samochodami. Trwają ferie zimowe. Szczyrk ma wielu turystów. Chodniki zasypane są zwałami śniegu - chcemy Wam oszczędzić nerwów przy parkowaniu, które może się okazać nawet niemożliwe.
9. CIEPŁY POSIŁEK w Bazie będzie dostępny dla Zawodników ZADYMY i ZAWIERUCHY po okazaniu nr startowego. W rogu nr znajduje się kupon na posiłek.

Ciepły bufet dla Zawodników ZAMIECI jest dostępny przez 24h trwania zawodów. Pamiętajcie jednak by zabrać coś ze sobą na trasę – wodę, batony, żele! Każdy startujący w poprzednich edycjach wie, że każde kółko jest inne i każde może zaskoczyć. To góry i należy być na to przygotowanym.
8. W Schronisku na szczycie Skrzycznego, przez całe 24h trwania zawodów ZAMIEĆ możecie napić się gorącej herbaty i nawet zjeść coś pysznego, ale nie traktujcie Skrzycznego jak punktu odżywczego - za herbatę i inne przyjemności będzie trzeba w Schronisku zapłacić.
7. W każdej chwili po ukończonej pętli czyli po przekroczeniu linii Mety – Zawodnik może zejść do Bazy aby odpocząć. Może pojechać do swojej kwatery i wrócić po kilku godzinach aby kontynuować zawody. Jeśli podejmiecie decyzje o zakończeniu zabawy – koniecznie zgłoście to w pkt mierzenia czasu - byśmy Was nie szukali po nocy w lesie!
6. Rywalizacja Zespołowa:

- 'Drugi' Zawodnik z pary może wyruszyć na pętlę dopiero kiedy 'Pierwszy' z pary zamelduje się na Mecie
- Zawodnicy w sztafecie mogą pętle pokonywać wspólnie ale zaliczenie 1 pętli oznacza w tym przypadku pokonanie jej dwukrotnie; każdy Zawodnik musi mieć minimum 1 pętlę 'w nogach'
- W przypadku gdy jeden z pary “złapie” kontuzje drugi może nadal kręcić kółka ale tylko pod warunkiem, że kontuzjowany Zawodnik zaliczył przynajmniej jedno pełne okrążenie.

UWAGA: bieg w parze – nie zalicza tego samego okrążenia dwóm osobom.

5. ZAMIANA PAKIETU: Tylko do 13 Stycznia można swój pakiet oddać innemu zawodnikowi. O zamianie należy nas niezwłocznie poinformować mailem.

Po 13 Stycznia - zamiana/podmiana Zawodników nie będzie już możliwa.

4. Dla Zawodników ZAMIECI będzie przygotowane pomieszczenie do odpoczynku i/lub oczekiwania na zmiennika z pary. Pomieszczenia nie są duże dlatego bardzo prosimy osoby towarzyszące o nie zajmowanie miejsc Zawodnikom. Wszystkich Zawodników odpoczywających bardzo prosimy o zachowanie atmosfery wyciszenia i odpoczynku. Na rozmowy i strategie biegowe bardzo gorąco zapraszamy do ogrzewanych namiotów na płycie Amfiteatru.

3. W bazie możecie cieszyć się wsparciem osób towarzyszących – pamiętajcie jednak – spożywanie alkoholu oznacza dyskwalifikację Zawodnika. Częstowanie Zawodników napojami wyskokowymi grozi wydaleniem z Bazy zawodów.

2. W pkt do tego wyznaczonych, czyli na Mecie przy zmianie Zawodników, na półMetku czyli w Schronisku na Skrzycznym, na pkt odżywczym ZAWIERUCHY - support jest dozwolony.

1. Pomoc techniczna NA TRASIE biegu jest ZABRONIONA.

Nie dopuszczamy ”dokarmiania” Zawodników, podawania kijków na trasie itp., dozwolone kibicowanie, oklaskiwanie i fotografowanie. Zawodnikowi z supportem grozi dyskwalifikacja.

Traktujcie innych Zawodników tak jak sami chcielibyście być potraktowani i grajcie fair.

 

Macie pytania, wątpliwości – piszcie na maila: kontakt@zamiec.pl

NEWSLETTER

Jeśli chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami na temat naszych imprez, treningów, biegowych nowości i promocji - Zapisz się do Newslettera!

 

SPONSORZY:

            

 

 

 

          

   

 

 

 

  

  

  

 

 

 

PARTNER TECHNICZNY:

  

 

    

 

 

 

MEDIA:

 

 

 


  

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB